До сесії лишилось:

 

flr2

Сайт створено з метою координації студентів ФКІТ, допомоги у пошуку навчальних матеріалів, передачі цінного досвіду від старшого покоління студентства до молодшого, різноманітних обговорень студентського життя, підтримання духу університету, створення власних традицій та цікавого дозвілля. Залучитись до роботи сайту мають можливість всі охочі, як студенти ФКІТ, так і зацікавлені у співпраці студентські (молодіжні) організації, інші студенти, абітурієнти.

Підтримуємо:

  1. Ініціативу та бажання наповнити сайт корисними для навчання та дозвілля матеріалами, статтями.
  2. Обґрунтовані пропозиції щодо покращення сайту, створення нових розділів.
  3. Культурне спілкування.
  4. Введення різноманітних рейтингів більшістю студентів (кращий викладач, найлегший навчальній курс, найважчий іспит, з якого факультету найгарніші дівчата), тощо.
  5. Проведення опитувань з метою виявлення найбільш цікавих для відвідувачів тем, а також для покращення сайту. Детальніше...
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

meryОтже, вам знадобляться в рівних пропорціях густий томатний сік і горілка. Компоненти бажано брати з кращих (а не томатну пасту з водою і дешевою горілкою), бо смак має значення. У прозору високу посудину кладеться соломинка для коктейлів та наливається сік так, щоб він не залишився на стінках, потім кілька секунд відстоюється (поки не припиниться його рух, який погано впливає на їх з горілкою розділене в келиху існування). Далі береться ніж і по ножі дуже акуратно і повільно наливається горілка так, щоб вона виявилася окремим верхнім шаром. Міцність готового коктейлю - близько 20 градусів. Кривава Мері красива і одночасно доступна за ціною, але головне - вона п'ється м'якше і легше аналогічної (в розрахунку на спирт) кількості горілки.

 Вживайте з обережністю!

Коментарі  

0 #1 Synapson 16.02.2021, 08:20
Нормальок. Побіг на кухню. :lol:
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter