1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

pos_2021«Сьогодні наш університет - це університет змін, динаміки. Цьогоріч ми стартуємо із майже двома тисячами студентів різних рівнів освіти. Це велике поповнення нашої університетської родини. Я щиро вас вітаю із тим, що ви обрали наш університет і ми зробимо усе, щоб вам тут було комфортно, бо наше основне гасло – якість світи. Сьогодні наше свято носить назву «Незалежні в ЛНТУ». Що означає бути незалежними?! Це відповідальність, самостійність, наполеглива праця – саме те, що забезпечить вам ту впевненість, про яку ви мрієте. Ми підготували для вас доріжку, яка триватиме п’ять і більше років, однак бігти доведеться вам, а ми вам допоможемо успішно її подолати», - наголосила ректор ЛНТУ.

Взяли участь в урочистостях поважні гості. Зокрема, привітати першокурсників, викладачів та батьків із початком нового навчального року в ЛНТУ прибули народні депутати України Ірина Констанкевич та В’ячеслав Рубльов, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступник голови Волинської ОДА Людмила Тимощук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, ректор ВНУ ім..Лесі Українки Анатолій Цьось, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та багато інших.

Ми вітаємо вас, першокурсники, у нашій великій політехівській родині! Відсьогодні ви стаєте самостійними у власному виборі, незалежними у власних мріях, відповідальними за свої дії. Ви знаходите своє місце у житті і відкриваєте безліч нових можливостей у величезному світі.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter