1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

vij_kafКафедра військової підготовки Луцького НТУ запрошує на навчання охочих здобути військове звання.
Термін навчання – 2 роки.

Навчання проводиться за військово-обліковими спеціальностями:

 – Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів;
 – Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії;
 – Психологія.

Військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу на добровільних засадах проходять громадяни, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.
Особи жіночої статі, які за станом здоров’я придатні до проходження військової служби, можуть залучатися до військової підготовки за військово-обліковими спеціальностями для заміщення військових посад.

Громадяни можуть проходити військову підготовку за рахунок коштів, які надходять від фізичних осіб, як плата за послуги у галузі вищої освіти, пов’язані з військовою підготовкою (за контрактом).
Громадянам, які навчаються на кафедрі за програмою підготовки офіцерів запасу, на період навчання надається відстрочка від призову на строкову військову службу згідно ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Випускники кафедри військової підготовки мають можливість:
– проходити службу у Збройних Силах України за призовом або контрактом.
– проходити службу в органах Служби безпеки України (зі збереженням офіцерського звання);
– проходити службу в частнах та підрозділах Державної прикордонної служби України (зі збереженням офіцерського звання);
– проходити службу в частинах Національної гвардії України (зі збереженням офіцерського звання);
– проходити службу в Національній поліції України (зі збереженням офіцерського звання).

Військова підготовка громадян планується та проводиться протягом одного (двох) навчальних днів на тиждень методом проведення «військового дня».

Після закінчення першого року навчання за програмою підготовки офіцерів запасу проводяться комплексні практичні заняття з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки та тактичної медицини протягом трьох тижнів (21 день) у поточному році за рахунок часу, відведеного на їх канікулярну відпустку.
Після закінчення другого року навчання за програмою підготовки офіцерів запасу проводиться навчальний збір у одній із військових частин. Тривалість навчального збору складає 30 діб.
Навчальний збір завершується складанням випускного екзамену та прийняттям Військової присяги на вірність Українському народові.
Після проходження повного курсу військової підготовки та атестації до офіцерського складу наказом Міністра оборони України присвоюється первинне військове звання молодшого лейтенанта запасу.

Зарахування громадян для проходження військової підготовки здійснюється за результатами конкурсного відбору та медичного огляду.
Конкурсний відбір громадян включає:
– оцінку рівня успішності навчання;
– професійно-психологічний відбір;
– оцінку рівня засвоєння програми допризовної підготовки;
– оцінку рівня фізичної підготовки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter