До сесії лишилось:

 

flr2

Сайт створено з метою координації студентів ФКІТ, допомоги у пошуку навчальних матеріалів, передачі цінного досвіду від старшого покоління студентства до молодшого, різноманітних обговорень студентського життя, підтримання духу університету, створення власних традицій та цікавого дозвілля. Залучитись до роботи сайту мають можливість всі охочі, як студенти ФКІТ, так і зацікавлені у співпраці студентські (молодіжні) організації, інші студенти, абітурієнти.

Підтримуємо:

  1. Ініціативу та бажання наповнити сайт корисними для навчання та дозвілля матеріалами, статтями.
  2. Обґрунтовані пропозиції щодо покращення сайту, створення нових розділів.
  3. Культурне спілкування.
  4. Введення різноманітних рейтингів більшістю студентів (кращий викладач, найлегший навчальній курс, найважчий іспит, з якого факультету найгарніші дівчата), тощо.
  5. Проведення опитувань з метою виявлення найбільш цікавих для відвідувачів тем, а також для покращення сайту.

Адміністрація сайту контролює, проте не несе відповідальність за діяльність та висловлювання користувачів сайту. За відверту неповагу, порушення порядку користування сайтом, розміщення матеріалів, що не відповідають меті сайту або таких, що не відповідають моральним засадам суспільства, порушують авторське право, Вас очікує попередження з видаленням подібних матеріалів/висловлювань з сайту, а після першого попередження - бан.

Розміщення матеріалів з комерційною метою суворо забороняється. Допускаються посилання на файлообмінники, де можливо безкоштовно завантажити той, чи інший файл. Така потреба може виникнуту з часом у зв`язку з обмеженнями хостингу.

Якщо Ви готові і хочете допомагати розвитку цього порталу, то, будь ласка, надсилайте листи з навчальними матеріалами, а також Вашими побажаннями та пропозиціями за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт створений заради студентів, не має ніякого відношення до адміністрації ФКІТ, не надає офіційної інформації стосовно діяльності факультету та Луцького НТУ.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter