1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

hak1. https://www.hackthissite.org/ - це місце для тих, хто хоче попрактикуватися в етичному хакинге.

2. https://defendtheweb.net/?hackthis - розроблений для того, щоб навчити вас зламувати, дампать, діфейсіть і захищати свій сайт від хакерів.

3. https://www.root-me.org/ - відмінний спосіб перевірити себе, покращити навички етичного хакинга і знання в області веб-безпеки за допомогою більш 200 різних завдань.

4. https://hackxor.net/ - гра, створена для практики злому веб-додатків.

5. http://google-gruyere.appspot.com/ - цей сайт сповнений дірок і призначений для тих, хто тільки починає вивчати безпеку додатків.

6. https://w3challs.com/ - навчальна платформа з безліччю завдань в різних категоріях, включаючи хакинг, варгейми, Форензік, криптографію, стеганографії і програмування.

7. http://www.slavehack.com/ - це розрахований на багато користувачів симулятор хакера. У цій грі ви можете грати або за оборону, або за напад.

8. https://ctf365.com/ - тут встановлюють і захищають свої власні сервери одночасно з атаками на сервери інших користувачів.

9. http://reversing.kr/index.php - тут ви можете знайти 26 завдань для перевірки ваших навичок злому і реверс-інжинірингу.

10. https://hellboundhackers.org/ - цей ресурс пропонує широкий спектр проблем з метою навчити ідентифікувати і усувати експлойти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter