1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

meshПлатформа Mesh дозволяє декільком людям спілкуватися в одному віртуальному просторі, яке накладається на реальний світ. Користувачі можуть взаємодіяти один з одним і з віртуальними 3D-моделями, перебуваючи фізично в різних місцях.


Про це Microsoft розповіла на конференції Ignite 2021. До віртуального простору можна підключитися за допомогою широкого спектру пристроїв: платформа підтримує більшість VR-гарнітур, планшети, смартфони і ПК. Mesh також працює з гарнітурою змішаної реальності HoloLens 2 від самої Microsoft.


У компанії стверджують, що Mesh відчувається, як ніби «ви дійсно перебуваєте в одному приміщенні з кимось і діліться контентом». Люди в Mesh будуть представлені за допомогою віртуальних аватарів від соцмережі AltspaceVR, яку Microsoft придбала ще в 2017 році.


Але врешті-решт компанія хоче прийти до «голопортаціі», коли люди зможуть з'являтися в віртуальному середовищі у вигляді самих себе. Платформа дозволяє проводити не тільки зібрання, а й групові демонстрації, покази, і забезпечує спільний досвід. Наприклад, таким чином можна проводити виступ перед аудиторією слухачів.


Mesh - не просто інструмент для віртуальних зустрічей, але і повноцінна платформа на базі хмари Azure, яку відкриють для сторонніх розробників.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter