1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

kompБезкоштовні онлайн компілятори і інтерпретатори дуже корисні, коли ви хочете перевірити код або терміново реалізувати якусь ідею, коли немає доступу до системи з усіма необхідними інструментами для повноцінної компіляції.
Деякі з цих онлайн компіляторів і інтерпретаторів забезпечують підтримку старих і рідкісних мов програмування, а також різні середовища виконання, наприклад, стару DOS, це може бути дуже корисним для студентів або тих, хто хоче дізнатися більше про ці мовами, але не хоче нічого встановлювати на свій комп'ютер.
Для багатьох мов програмування потрібно витратити багато часу, щоб підготувати середовище. Потрібно завантажити багато файлів і виконати багато налаштувань. Безкоштовні онлайн компілятори можуть заощадити багато часу. Це дійсно відмінні ресурси.

1. PaizaCloud
PaizaCloud - це сервіс, що дозволяє виконувати ваші програми на віддаленому сервері і бачити результат прямо в браузері. Ви можете створити сервер, що підтримує такі мови: PHP, Python2 / 3, Java, Ruby on Rails, Go. У сервісу є безкоштовний план з обмеженими можливостями, але все ж їм можна користуватися. Без реєстрації доступні компілятори для ще більш широкого кола мов, в які входить Сі, C ++. Знайти їх можна тут.

2. C ++ Compiler Explorer
Це унікальний компілятор, який представляє з себе інструмент для інтерактивного дослідження того, як ваш код збирається в готову програму. Компілятор gcc.godbolt.org використовує компілятор C ++ і виконує перетворення коду C ++, в машинний код, тому це дуже зручний інструмент для експериментів, налагодження і навчання.
Іноді кращий спосіб зрозуміти частину коду, це побачити як вона виглядає на рівні заліза. Синтаксис високорівневого мови не може сказати вам про програму все, занадто багато моментів і тонкощів приховано. Ви можете вибрати версію компілятора, за допомогою якої хочете збирати програму, наприклад, gcc-6, gcc-5 або clang, Сервіс відразу знаходить помилки в коді, а також ви можете вибрати стиль відображення машинного коду, наприклад, синтаксис Intel або AT & T. Крім того, тут підтримуються і інші мови, наприклад Pascal, Haskell, ADA, Go, Fortran, Swift та ще кілька.

3. Ideone
Ideone - це онлайн компілятор і інструмент налагодження з підтримкою безлічі мов програмування. Підтримується більше мов, ніж в будь-якому іншому варіанті, серед підтримуваних C ++, D, Javascript, Cofee Script, R, Rust, Scala, Node.js, Ruby, Python, Perl, Go і багато інших. Також тут є онлайн компілятори Java для різних версій. Всього підтримується більше 60 мов програмування і їх модифікацій. Ви можете писати код, перевіряти його на помилки, компілювати і відразу ж виконувати програму. Цікаво, що сервіс повністю безкоштовний і вам не треба ніде реєструватися.

4. Repl.it
Дуже проста, але досить функціональна серед онлайн розробок. Вам досить вибрати мову програмування, а потім почати писати код, після чого його можна буде виконати. Інтерфейс редактора складається з двох стовпців, перший - сам редактор, другий - консоль. Також в редакторі підтримуються сполучення клавіш Vim і Emacs. У редакторі є підсвічування синтаксису і автодополененіе, яке допоможе вам програмувати швидше. Підтримується близько 50-ти мов, в тому числі Сі, C ++, Ruby, Python, PHP, Swift та інші. Крім того, програма дозволяє ділитися написаним кодом на форумах по посиланню.

5. Codiva.io
Простий компілятор для Сі, С ++ і Java. Підтримуються тільки ці мови, але ви можете створювати з ними проекти і зберігати свої вихідні на серверах програми. Інтерфейс редактора не надто сучасний, але підтримує подсвітку синтаксису і помилок. Звичайно ж, написані програми можна виконувати.

6. Wandbox.org
Онлайн компілятор, що підтримує основні популярні мови програмування, такі як Сі, C ++ (С ++ 2a), Java, Lua, Go, Lisp, Pascal, Perl, Python, R, Ruby, Swift та інші. Для використання сервісу не треба навіть реєструватися. Редактор виглядає просто, але підтримує подсвітку синтаксису і пошук помилок.

7. Coliru
Дуже простий онлайн компілятор для Сі / С ++ в якому ви можете переглянути висновок команди компіляції, а також використовувати GCC або Clang. Інтерфейс програми дуже простий, але є підсвітка синтаксису, а вихідні файли можна зберегти в архіві сервісу та поділиться ними з іншими користувачами. Для використання сайту реєстрація не потрібна.

8. Rextester.com
Простий онлайн компілятор з дуже стильним інтерфейсом, що дозволяє програмувати і виконувати програми на більш ніж двадцятьма мовами програмування. Підтримується C #, C ++, Сі, Java, Kotlin, JavaScript, Python, Ruby і багато інших. У редакторі є все необхідне. Написаним кодом можна ділитися на форумах по посиланню.

9. Tutorialspoint CodingGround
Платформа підтримує безліч популярних мов програмування і досить проста в роботі. Всі компілятори можна знайти тут. Ви можете писати на таких мовах, як C, C ++, Fortran, Java, JavaScript, Python, Rerl і т д. Крім того, на сайті є безліч навчальних матеріалів по програмуванню англійською мовою.

10. Codechef
Ця платформа підтримує такі мови, як C ++, Сі, Java, Python, ADA, Lisp, Cobol і інші. Платформа абсолютно безкоштовна для некомерційного використання, а створені файли можна потім завантажити на ваш комп'ютер.

https://losst.ru/luchshie-onlajn-kompilyatory

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter