1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

ks_8_2021

ks_8_2021
Студенти ЛНТУ та ВНУ змагалися у Counter-Strike
 
З нагоди Міжнародного дня комп’ютерника студенти ІТ-шники двох провідних ЗВО Волині зустрілися у кіберспортивному батлі.

На базі найбільшої кіберспортивної арени у західній Україні «Force Arena», що знаходиться у  ТРК «City Park», у запеклій боротьбі в «Counter-Strike» зустрілися команди студентів Луцького НТУ та ВНУ ім. Лесі Українки.

Студенти обох збірних кажуть про популярність комп’ютерних ігор, зокрема, Counter-Strike, який дає можливість розвиватися у кіберспорті та досягати чималих призових фондів.

«Ми зібрали свою команду протягом двох тижнів. Не знаю, якими будуть результати гри, але ми маємо надію на вдалу стрільбу і на злагоджену командну гру. З Counter-Strike я пов'язаний уже 10 років, тут важливо робити стратегії і шутери, ти маєш розуміти гру і постійно тренуватися. Якщо пробитися в Faceit FPL C (система ліг із професійними гравцями, - ред.), то можна потрапити у великий кіберспорт, де тебе помітять професійні команди», - ділиться Вадим Скиба, студент другого курсу ВНУ.

Про перспективи у кіберспорті додає і студент четвертого курсу інженерії програмного забезпечення Луцького НТУ Юрій Колесник: «Counter-Strike – це зараз дуже популярна гра, вона об’єднує людей і має великі призові фонди. Загалом я займаюся не достатньо довго, але останнім часом доволі посилено. В іграх є дуже великі перспективи, особливо, якщо займаєшся багато років, адже існує можливість займати ТОПові місця у професійних командах».

«Ідея проведення цього заходу виникла напередодні свята для того, щоб зблизити і налагодити комунікацію між студентами двох основних університетів Волинської області. Ми вирішили зібрати команди і влаштувати такий собі батл між збірними. Надалі також плануємо організовувати подібні заходи, але вже у значно ширших форматах», - розповідає декан ФКІТ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції
Фото - Олена Третяк

Сайт http://lutsk-ntu.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter