1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

mir1) 21 рік, родом з міста Луцьк, західна Україна.

2) Почав грати в доту в 12 років. 40-річні мужики з комп'ютерного клубу біля школи відкрили Мирославу чудовий світ Доти. До Захисту Стародавніх грав в КС, але закинув. У цьому ж віці почав користуватися великою популярністю серед дівчаток.

3) До 16 років не особливо активно грав. Мирослав тоді вступав до університету, було складно поєднувати навчання і гри, і він вибрав навчання. Але на першому курсі університету вже апнул 7К ММР і потрапив в свій перший мікс.

4) Грав тільки в Cascade і Team Spirit. У свою поточну команду потрапив через півтора року після свого першого міксу.

5) Жив у Варшаві, але вибрав доту, а не навчання, і переїхав в Україну. Майже всі друзі Мирослава залишилися в Польщі, в Україні їх не так багато, і Мирослав майже не проводить з ними час.

6) Батьки різали провід мишки і відбирали кабелі для ПК. Навіть коли Мирослав навчався в університеті і стояв вибір між першою командою і закінченою вищою освітою, батьки наполягали на другому. До Team Spirit батьки не чинили гравцеві ніякої підтримки.

7) Вважає четвірку найцікавішою позицією. Вибрав її, тому що роль максимально вільна і не зобов'язує прив'язуватися до паттернам гри.

8) Надихається GH. «Він дуже круто грає на моїх сигнатурних героїв, я подивився дуже багато його демок і багато чому навчився саме у нього: як треба пересуватися, жати спелли і таке інше» - зізнався Mira

9) Улюблені герої - Mirana, Dark Willow і Rubick. Любить САППОРТ, які зобов'язані витримувати позицію, не підставлятися і добре натискати свої кнопки.

10) Потрапив в Team Spirit за збігом обставин. Історія з вуст Мирослава: «Korb3n написав:« не хочеш Потестів на пару ігор? », Я відповів:« чому на пару? я б хотів Потестів в цілому до вас в команду ». З цього все і почалося »

11) «Через 5 років хотілося б виграти хоча б один TI».

12) Радить робити перерви від Доти, щоб не вигоряти. «Після поганих ігор потрібно робити перерви, може, навіть на кілька днів, щоб не втрачати інтерес до гри. Погуляти з кимось, відпочити, сходити в зал. »

13) У універі хотів кинути доту. Потрібно було ходити на пари, готуватися, ще ввечері граєтесь в доту, через що Мирослав мало спав і повільно поліпшував свій скилл. «У паблік говорили, який я не гравець, і по навчанню було так собі, в цей момент були думки вибрати щось одне» - зізнався гравець.

14) Yatoro про Мирославі: «пірат і польська модель». «Пірат - тому що у нього сережка піратська, а модель - бо найкрасивіший в команді»

15) Yatoro оцінює Мирослава як досить спокійного тіммейтов. «Емоційний фон TORONTOTOKYO в офіціалки - 100/10, Collapse - 8/10, Mira - 6/10, Miposhka - 1/10».

16) «Очевидно, що найсимпатичніший Дотері - я, Ceb після мене».

17) Не має музичних уподобань, слухає музику з рекомендацій Youtube. «Що Ютуб кидає, то і слухаю. Зазвичай це техно або щось без слів ».

18) Улюблений фільм - Матриця. Улюблений актор - Леонардо Ді Капріо.

19) Краще за всіх знає своїх тіммейтов. На ютуб-каналі Team Spirit виходив ролик, в якому гравці доту-складу відповідали на питання про своїх тіммейтов, Мирослав з величезним відривом здобув перемогу

20) Крім Доти дуже любить грати в Hearthstone.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter