1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

mir1) 21 рік, родом з міста Луцьк, західна Україна.

2) Почав грати в доту в 12 років. 40-річні мужики з комп'ютерного клубу біля школи відкрили Мирославу чудовий світ Доти. До Захисту Стародавніх грав в КС, але закинув. У цьому ж віці почав користуватися великою популярністю серед дівчаток.

3) До 16 років не особливо активно грав. Мирослав тоді вступав до університету, було складно поєднувати навчання і гри, і він вибрав навчання. Але на першому курсі університету вже апнул 7К ММР і потрапив в свій перший мікс.

4) Грав тільки в Cascade і Team Spirit. У свою поточну команду потрапив через півтора року після свого першого міксу.

5) Жив у Варшаві, але вибрав доту, а не навчання, і переїхав в Україну. Майже всі друзі Мирослава...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

c5d094736cd8e9212384a2f528dae3b5DataArt запрошує взяти участь у щорічній Міжнародній олімпіаді з програмування Proggy-Buggy Contest 2021, що відбудеться 30 жовтня 2021 о 15:00. Цього року змагання відбудуться в онлайн-форматі.

Ми чекаємо на учнів, студентів, розробників, тестувальників та всіх азартних людей, що мають уявлення, як пишуться програми, знають, що таке «консольні додатки» і стандартні потоки введення/виводу.

Завдання будуть нескладними, їх буде 13, а часу — всього 42 хвилини.

Мова завдань олімпіади — англійська.

Нагадуємо, що розв’язання будь-якого завдання — це консольний додаток, вихідний текст якого потрібно надіслати на сервер перевірки, обравши з переліку одну з мов програмування (C, C++, Free Pascal, Java, Mono C#, Python, Ruby...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

itol1_1mНа базі ЛНТУ (факультет КІТ) пройшов перший відбірковий етап студентської першості світу з програмування ICPC-Ukraine-2021.
Це найстаріша, наймасовіша і найпрестижніша всесвітня студентська олімпіада, що викликає величезний інтерес серед студентів, які бачать своє майбутнє в сфері інформаційних технологій. Перемога на цих змаганнях є показником сильних інтелектуальних можливостей студента, що підвищує привабливість випускника в очах потенційних роботодавців.
Уже кілька років поспіль олімпіада серед учасників Волині відбувається на базі ЛНТУ. Головою оргкомітету у Луцьку цього року виступає декан факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій ЛНТУ Інна Кондіус, а відповідальною за проведення – завідувач кафедри інженерії...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

qwiz_2021_mМинулої середи на ФКІТ було весело. Студенти визначали, хто з них має найкраще логічне мислення, знання новинок IT-технологій та загальну ерудованість. Кафедра АКІТ проводила серед студентів інтелектуальну гру “AKIT QUIZ GAME”.
Це командна гра, в команді може бути від 3 до 6 людей. Гра ділиться на раунди, кожен з яких має кілька запитань. Ведучий зачитує питання, далі дається 30 секунд на роздуми, після чого команда має записати свою відповідь на спеціальному бланку. За кожну правильну відповідь команді зараховується один бал. Команди, які набрали найбільшу кількість балів, отримують призи.
Питання були самі різні – на ерудицію, про мови програмування, новини технологій, криптовалюту. А ще треба було за кусочком мелодії вгадати назву...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

spec_2021У Луцькому НТУ сьогодні відбулася зустріч студентів із провідними ІТ-спеціалістами. Окрім того, що фахівці однієї з найпопулярніших професій розповіли про особливості своєї роботи та кар’єрної реалізації, вони влаштували для молоді такий собі зріз знань, аби запропонувати цілком безкоштовне навчання та можливість працевлаштування.

Привітала у стінах ЛНТУ креативних та перспективних спікерів ректор університету Ірина Вахович. Вона закликала студентів  бути натхненими обраною справою та використовувати максимум можливостей, які їм надає університет та запрошені лектори й потенційні роботодавці.

«Це молоді хлопці, які теж були першокурсниками одного з технічних ЗВО України, це креативні люди, які розкажуть як себе знайти в сфері ІТ...