1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

fkit_re_2021Світ комп’ютерних можливостей, штучного інтелекту та робототехніки представив факультет комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ. Цієї суботи, науковці факультету провели виставку технічних розробок у ЦУМі міста Луцька і показали, наскільки сучасний світ може бути цікавим, унікальним та наповненим новітніми технологіями.

Відкрила виставку декан факультету КІТ Інна Кондіус, а продовжили презентацію науковці п’яти кафедр ФКІТ.

Зокрема, кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки презентувала 3D- тур  Луцьким замком та 3D-тур корпусом ЛНТУ. Останній, до слова, був зроблений із двох тисяч  фотографій і є аналогом  Google Maps. Крім того, відвідувачі виставки ознайомилися із особливістю Face ID - програмою розпізнавання облич...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

obВідповідно до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти, навчальний заклад повинен забезпечити студентів гуртожитком, на рівні мінімум 70% від потреби. Сьогодні ця норма часто не виконується, а змусити ВНЗ набирати студентів з урахуванням кількості місць в гуртожитках, неможливо.

В гуртожиток можуть бути поселені іногородні студенти, аспіранти, слухачі підготовчих курсів, курсанти тощо. Іноземні громадяни, які є студентами, розміщуються в гуртожитках на загальних підставах, якщо інше не передбачено контрактом.

При цьому законодавство встановлює ряд пільгових категорій, які мають гарантоване або першочергове право на забезпечення гуртожитком.

Відповідно до ч. 12 ст. 7 ЗУ ’’Про забезпечення прав і...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

copy_paste_large_bigЯк перевірити академічний текст на плагіат?

Одним з найбільш актуальних питань для науковців є перевірка академічних текстів на плагіат. Онлайн-сервіси та програми, які дозволяють провести таку перевірку, будуть корисними для науковців, студентів та інших осіб, кому доводиться працювати з академічними текстами. Адже, навіть якщо автор пише свій твір самостійно, може виникнути ситуація, коли його частина буде збігатися зі статтею, тезами конференції чи іншою вже оприлюдненою працею. У такому випадку цю частину тексту краще переписати.

Перевірити оригінальність тексту можна за допомогою веб-браузера, онлайн сервісів або спеціальних антиплагіатних програм.

Перевірка за допомогою веб-браузера є ефективною та зручною, коли...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

kbb_0_2021Сьогодні, 21 травня, представники Управління Служби Безпеки України - на кафедрі комп’ютерної інженерії та кібербезпеки ЛНТУ. Відкрила захід завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки професор Наталія Чернящук.

Співробітник Управління Служби Безпеки України Богдан Слюсарчук розповів студентам про кібербезпеку як ключову складову всієї системи захисту держави.
Ми живемо в епоху інформаційного суспільства, коли інформаційні технології та телекомунікаційні системи охоплюють усі сфери життєдіяльності людини, держави. Сьогодні ми все більше й більше використовуємо їх у своїй діяльності. Не є винятком і Управління Служби Безпеки України. Але взявши на службу телекомунікації і глобальні комп’ютерні мережі, слід знати й розуміти, які...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

chern_0_202119 травня, у стінах Луцького національному технічному університету відбулась зустріч студентів кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки із представниками компанії InternetDevels – компанії-лідера у сфері  веб-розробки на Drupal,  зокрема спеціалістами ІТ-школи ОхІТ. Відкрила захід завідувач кафедри професор Наталія Чернящук.

ІТ-школа ОхІТ – це освітній проект, що передбачений на безкоштовне навчання, готують Drupal розробників та управлінців проектами.

ОхІТ – це не просто IT школа, це частинка IT Сluster зі згуртованою та амбітною командою викладачів. За 5 років навчили 198 студентів створювати сайти, проводити QA тестування та управляти проектами. Брали участь у безлічі ІТ-заходах, ярмарках вакансій, та конкурсах, аби...