mobilografМобільна фотографія - це правда круто?
Масове поширення смартфонів призвело до різних змін в житті людей. Одна з них - поява нового напрямку в фотографії. Зйомка мобільними пристроями стала настільки популярною, що сукупна частка зроблених ними фотографій якщо ще не перевищила частку «звичайних» знімків на популярних фотохостингах, то вже близька до цього рубежу.
На заході є агентства інстаграмеров, яким замовляють рекламну зйомку Toyota, PayPal, Nike. Мобільні фотографії потрапляли на обкладинку журналу Time. Навіть репортери агентства Magnum Photos для зйомок в гарячих точках використовують смартфони. Це дозволяє зануритися в процес, глибше взаємодіяти з місцем, де перебуває журналіст. Телефон не створює бар'єр між репортером і учасником подій. Велика камера завжди відштовхує.
У чому переваги мобільного фотографії?
По-перше, мобільність. Людина може знімати де завгодно, коли завгодно. Це дозволяє зберегти самі спонтанні моменти. Мобільний фотограф знімає те, що навіть не прийде в голову звичайному фотографу. З телефоном ми готові робити знімки, коли у фотографа-професіонала камера в рюкзаку. Краща камера та, яка у тебе під рукою.
З телефоном легко подорожувати. Не потрібно тягнути з собою сумку з технікою, яка важить 5-10 кг. В цьому і полягає мобільність.
По-друге, швидкість. За лічені секунди ви готові до зйомки навіть в найнесподіваніші моменти. Від моменту зйомки до здачі матеріалу проходять лічені хвилини. Ти зняв кілька кадрів, відібрав кращі, зробив мінімальну обробку і відправив. Через короткий час фотографія або в твоєму акаунті в Instagram, або у замовника, або в редакції.
По-третє, непомітність. Ти розчиняєшся в натовпі і не зпривертаєш увагу. Людина з телефоном - це просто людина з телефоном. В тобі не запідозрять фотографа. Люди не розуміють: ти знімаєш їх, пейзаж або відправляєш повідомлення. Це дозволяє зробити життєві кадри, вловити емоції, не злякати людей.
Цей розділ - для всіх любителів айфонографії і мобілографії.
Ми спробуємо пояснювати складні речі просто і цікаво. Ви дізнаєтеся основні принципи фотографії, хитрі мобільні Лайфхак і нестандартні прийоми зйомки.
Ви навчитеся:
• працювати в професійних режимах своєї фотокамери і осмислено змінювати налаштування
• вибирати правильний ракурс і використовувати правила композиції сильних кадрів
• знімати пейзажі, портрети, їжу, вуличні та інші об'єкти, а також об'єкти в русі
• знімати в складних умовах освітлення;
• швидко і якісно обробляти ваші знімки.
Ласкаво просимо в світ мобілографії.

Наші фото

Література

ПРИЄДНУЙСЯ до нас в ТЕЛЕГРАМ

Кращі фотографія в номінації Мобільна фотографія 35AWARDS - 6TH international photo awards

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter