iphonДля хорошої фотографії потрібне світло. І новачкові і майстру буде важко отримати хороший кадр на смартфон в темряві, використовуючи тільки автоматичну експозицію та фокусування. Як правило, результати таких зйомок виходять тьмяними і похмурими. Але якщо слідувати декільком порадам, фотографії на смартфон можуть виходити дуже якісними.

1. Освойте швидкий запуск камери
Здатність швидко сфотографувати вдалий момент - половина справи при зйомці ефектного фото. Щоб уміти швидко робити знімок, ви повинні чітко знати, як швидко запустити камеру на смартфоні.
На деяких Android-смартфонах, наприклад, на Google Pixel, для цього потрібно двічі натиснути на кнопку включення живлення. Найбільш очевидний спосіб - натиснути значок програми «Камера» на головному екрані.
Однак, якщо ваш смартфон в даний момент заблокований в сплячому режимі, вивчіть, як отримати швидкий доступ до камери, і обійти при цьому розблокування телефону. Наприклад, в Xiaomi досить потягнути значок камери вліво. А в iPhone - натиснути круглу кнопку «Додому» в нижній частині телефону, а потім провести пальцем вліво.
Перевага цього полягає в тому, що ви готові знімати відразу, не вводячи код безпеки, не чекаючи TouchID і не витрачати час на пошук значка додатка «Камера» серед всіх інших додатків на головному екрані.
Недоліком цього методу є те, що ви можете переглядати фотографії тільки з цього сеансу зйомки. Таке обмеження діє з тією метою, щоб ніхто не отримував доступ до ваших фотографій без необхідності проходити через систему безпеки доступу.

26553_iphone-camera_w560-1

26553_iphone-camera_w560-1

Найледачіший спосіб - запитати Siri, вашого асистента по телефону. Просто натисніть і утримуйте кнопку «Додому», поки не з'явиться Siri, а потім скажіть «Відкрити камеру».
На Android-смартфоні слід активувати установки Google ► Пошук, Асистент і Голосове управління. Якщо Асистент активний, досить натиснути на кнопку ДОДОМУ і сказати «Ок Гугл, Відкрий камеру».

2. Увімкніть сітку камери для поліпшення композиції23321_iphone-camera_w560-2
23321_iphone-camera_w560-2

Додаток «Камера» дозволяє відображати лінії сітки на екрані. Сітка має дві горизонтальні і дві вертикальні лінії. Ці лінії сітки допоможуть вам створювати фотографії з кращою композицією. Наприклад, ви можете використовувати його, щоб побудувати свій кадр відповідно до правила третин.
Ви можете вирівняти горизонт з горизонтальною лінією сітки, щоб гарантувати, що ваша фотографія вирівняна.
Наприклад, в iPhone щоб включити лінії сітки, відкрийте додаток «Налаштування» і виберіть «Камера». Переконайтеся, що опція «Сітка» включена (зелена). Закрийте налаштування і знову відкрийте додаток «Камера». Лінії сітки будуть видні в видошукачі.

Включення функції сітки в iPhone також активує інструмент вирівнювання. Цей інструмент допомагає робити рівні фотографії при зйомці прямо вгору або вниз.
Він ідеально підходить для фотозйомки їжі і натюрмортів, де потрібно знімати зверху. І здорово, якщо ви хочете знімати прямо вгору, наприклад, фотографувати декоративний стелю.

 23334_iphone-camera_w560-3

23334_iphone-camera_w560-3

Коли ви наводите iPhone вгору або вниз, ви побачите пару білих і жовтих перехресть в центрі екрану. Коли ваш iPhone знаходиться паралельно землі або стелі, перехрестя зливається в один жовтий хрест.

Далі буде ...

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter