iphonographijaf1. Чистий об'єктив. Часом досить просто протерти камеру телефону, щоб знімок став на порядок краще. Використовуйте мікрофібру або іншу безворсову тканину.


2. Не використовуйте вбудовану в телефон спалах. Насправді це LED-ліхтарик і він тільки зашкодить.


3. Параметри якості. Перевірте, щоб в настройках було встановлено максимальна роздільна здатність знімка.


4. Вимкніть ефекти. Рідні ефекти смартфона - це погано. Помірна пост-обробка в таких мобільних редакторах як SnapSeed, Lightroom, Photoshop або Toolwiz Photos - це добре.


5. Вимкніть звуки в телефоні, це дозволить вам непомітно зняти багато цікавих, а найголовніше життєвих сюжетів.


6. Не використовуйте zoom. На більшості смартфонів різко падає якість картинки. Обрізати можна потім. Головне - вичавити максимум якості на старті.


7. Фокусування. Авто і ручне налаштування творять чудеса. Пам'ятайте про те, що ви можете керувати різкістю і «переміщати» її нема на головний об'єкт.


8. Не забувайте користуватися експокорекцією (для цього просто тапніте по екрану і тягніть стрілочки вгору або вниз).


9. Якщо ваш смартфон оснащений двома об'єктивами, то при зйомці портрета обов'язково переводите камеру в режим «Портрет» і на ваших фотографіях з'явиться художнє боке!


10. Чим менше світла в приміщенні, де ви знімаєте, тим більше витримка. Значить, потрібно стежити за нерухомістю телефону під час знімка. Щоб уникнути тряски, можна використовувати відкладений спуск секунди на дві.


11. Для обробки використовуйте сторонні додатки, - їх багато, вони різні. Такі  додатки дають незрівнянно більші можливості, ніж "рідні" ефекти і фільтри. В подальшому і обов’язково розглянемо один з них.


12. Є можливість обробити фото на ПК? Використовуйте її !!!

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter