До сесії лишилось:

 

flr2

Сайт створено з метою координації студентів ФКІТ, допомоги у пошуку навчальних матеріалів, передачі цінного досвіду від старшого покоління студентства до молодшого, різноманітних обговорень студентського життя, підтримання духу університету, створення власних традицій та цікавого дозвілля. Залучитись до роботи сайту мають можливість всі охочі, як студенти ФКІТ, так і зацікавлені у співпраці студентські (молодіжні) організації, інші студенти, абітурієнти.

Підтримуємо:

  1. Ініціативу та бажання наповнити сайт корисними для навчання та дозвілля матеріалами, статтями.
  2. Обґрунтовані пропозиції щодо покращення сайту, створення нових розділів.
  3. Культурне спілкування.
  4. Введення різноманітних рейтингів більшістю студентів (кращий викладач, найлегший навчальній курс, найважчий іспит, з якого факультету найгарніші дівчата), тощо.
  5. Проведення опитувань з метою виявлення найбільш цікавих для відвідувачів тем, а також для покращення сайту. Детальніше...
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

pra_2021Міжнародна компанія Astound Commerce проводить відбір студентів на проходження виробничої практики в Луцькому офісі компанії. (з 08 по 21 червня 2021)
Якщо Ви бажаєте взяти участь у відборі - заповніть реєстраційну форму до 10 травня 2021.
https://docs.google.com/forms/d/1K5QoWJVb7bMH1GLugSAkBst7EpcwK_0YEd3ZCVXRvt4/edit?ts=60813816&gxids=7628

 

Astound Commerce — приватна агенція цифрової комерції, із штаб-квартирою у Сан-Франциско, із офісами у Лондоні та Мюнхені. У компанії є центри розробки програмного забезпечення у Болгарії (Варна), Колумбії (Медельїн), Словаччині (Кошице), а також п'ять локацій в Україні: Київ, Чернігів, Вінниця, Ужгород, Луцьк.
Компанія є визнаним лідером у галузі електронної комерції, технологій, стратегії, специфіки у галузі цифрової комерції, клієнтоорієнтованих креативу та досвіду користувача (UX), а також цифрового маркетингу. Із метою підсилення експертизи компанії у галузі послуг із маркетингу у соціальних мережах та залучення клієнтів, Astound Commerce інтергував Groove, — агенцію, яка спеціалізується на соціальних медіа та маркетингу, орієнтованому на споживача.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter