До сесії лишилось:

 

flr2

Сайт створено з метою координації студентів ФКІТ, допомоги у пошуку навчальних матеріалів, передачі цінного досвіду від старшого покоління студентства до молодшого, різноманітних обговорень студентського життя, підтримання духу університету, створення власних традицій та цікавого дозвілля. Залучитись до роботи сайту мають можливість всі охочі, як студенти ФКІТ, так і зацікавлені у співпраці студентські (молодіжні) організації, інші студенти, абітурієнти.

Підтримуємо:

  1. Ініціативу та бажання наповнити сайт корисними для навчання та дозвілля матеріалами, статтями.
  2. Обґрунтовані пропозиції щодо покращення сайту, створення нових розділів.
  3. Культурне спілкування.
  4. Введення різноманітних рейтингів більшістю студентів (кращий викладач, найлегший навчальній курс, найважчий іспит, з якого факультету найгарніші дівчата), тощо.
  5. Проведення опитувань з метою виявлення найбільш цікавих для відвідувачів тем, а також для покращення сайту. Детальніше...
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

mifkit_202129 квітня у Луцькому національному технічному університеті відбувся довгоочікуваний для всього факультету комп'ютерних та інформаційних технологій захід «Містер ФКІТ 2021».
За титул «Містер ФКІТ» змагалися 5 студентів першого курсу. П'ять неординарних і яскравих юнаків демонстрували свої таланти, кмітливість та комунікабельність, аби довести, що кожен з них – найкращий.
Традиційно, стартували із презентації себе у коротких відеороликах. Потому, конкуренти мали можливість проявити всій гострий розум в інтелектуальному конкурсі, а найяскравіше учасникам вдалося показати себе у конкурсі талантів.
Загалом на заході панувала дуже дружня, весела та позитивна атмосфера, курували дійством запальні ведучі, а у перервах між конкурсами розважали публіку майстерні митці своїми музичними виступами.
Вітаємо переможця – Дмитра Альміза із званням «Містер ФКІТ 2021» та бажаємо успіху в подальшій боротьбі!

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter