До сесії лишилось:

 

flr2

Сайт створено з метою координації студентів ФКІТ, допомоги у пошуку навчальних матеріалів, передачі цінного досвіду від старшого покоління студентства до молодшого, різноманітних обговорень студентського життя, підтримання духу університету, створення власних традицій та цікавого дозвілля. Залучитись до роботи сайту мають можливість всі охочі, як студенти ФКІТ, так і зацікавлені у співпраці студентські (молодіжні) організації, інші студенти, абітурієнти.

Підтримуємо:

  1. Ініціативу та бажання наповнити сайт корисними для навчання та дозвілля матеріалами, статтями.
  2. Обґрунтовані пропозиції щодо покращення сайту, створення нових розділів.
  3. Культурне спілкування.
  4. Введення різноманітних рейтингів більшістю студентів (кращий викладач, найлегший навчальній курс, найважчий іспит, з якого факультету найгарніші дівчата), тощо.
  5. Проведення опитувань з метою виявлення найбільш цікавих для відвідувачів тем, а також для покращення сайту. Детальніше...
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

akit2021m13 квітня 2021 року студенти спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Луцького НТУ відвідали ТОВ «МОДЕРН-ЕКСПО» міста Луцька.
Генеральний директорТОВ «МОДЕРН-ІНЖИНІРИНГ» Олександр Вісин провів екскурсію для ознайомлення з роботою підприємства.
ТОВ «МОДЕРН-ЕКСПО» проводить дослідження у сферах робототехніки, штучного інтелекту та розумних речей. Фірма займається розробкою власних комплексних інтелектуальних рішень, що базуються на засобах автоматизації, серед яких автономні кафе самообслуговування, інтелектуальні каси, розумні полички, системи доставки товарів і т.п..
Олександр Вісин зазначив, що в цій компанії працюють випускники Луцького НТУ спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», що підтверджує необхідність підготовки спеціалістів даної спеціальності.
Олександр Решетило, кафедра АКІТ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter