До сесії лишилось:

 

flr2

Сайт створено з метою координації студентів ФКІТ, допомоги у пошуку навчальних матеріалів, передачі цінного досвіду від старшого покоління студентства до молодшого, різноманітних обговорень студентського життя, підтримання духу університету, створення власних традицій та цікавого дозвілля. Залучитись до роботи сайту мають можливість всі охочі, як студенти ФКІТ, так і зацікавлені у співпраці студентські (молодіжні) організації, інші студенти, абітурієнти.

Підтримуємо:

  1. Ініціативу та бажання наповнити сайт корисними для навчання та дозвілля матеріалами, статтями.
  2. Обґрунтовані пропозиції щодо покращення сайту, створення нових розділів.
  3. Культурне спілкування.
  4. Введення різноманітних рейтингів більшістю студентів (кращий викладач, найлегший навчальній курс, найважчий іспит, з якого факультету найгарніші дівчата), тощо.
  5. Проведення опитувань з метою виявлення найбільш цікавих для відвідувачів тем, а також для покращення сайту. Детальніше...
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

dobro_2021Студенти і викладачі кафедри АКІТ  6 квітня взяли участь у науковому семінарі про доброчесність. Його провів працівник відділу забезпечення якості освіти в Луцькому НТУ Олександр Канагеєв.

Доповідач відмітив, що академічна доброчесність базується на відповідальності та справедливості. Її принципами є старанність, самостійність у навчанні, відповідальність за власні вчинки і чесне здобуття оцінок. Порушеннями ж академічної доброчесності вважається плагіат, списування, хабарництво, фальсифікація результатів досліджень, необ’єктивне оцінювання, здавання іспитів підставними особами.
Особливу увагу Олександр Олександрович звернув на наслідки тривалих і системних порушень академічної доброчесності. Якими є знецінення університетських дипломів у країні, невизнання їх за кордоном, гальмування розвитку економіки, втрата країною авторитету у світі. А для того щоб навчатися за кордоном, то потрібно дотримуватися принципів академічної доброчесності, оскільки світ глобалізований.

Олександр Канагеєв навів приклади перевірок і судових справ дипломів на плагіат за кордоном і в Україні. А також акцентував увагу на систему перевірки статей і дипломів на доброчесність у нашій країні та університеті.

Студенти активно задавали питання про кримінальну відповідальність за порушення доброчесності під час написання дипломних проектів, про особливості перевірок у нашому навчальному закладі.  

Відповідальна за кураторську роботу на кафедрі АКІТ Федік Л.Ю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter