До сесії лишилось:

 

flr2

Сайт створено з метою координації студентів ФКІТ, допомоги у пошуку навчальних матеріалів, передачі цінного досвіду від старшого покоління студентства до молодшого, різноманітних обговорень студентського життя, підтримання духу університету, створення власних традицій та цікавого дозвілля. Залучитись до роботи сайту мають можливість всі охочі, як студенти ФКІТ, так і зацікавлені у співпраці студентські (молодіжні) організації, інші студенти, абітурієнти.

Підтримуємо:

  1. Ініціативу та бажання наповнити сайт корисними для навчання та дозвілля матеріалами, статтями.
  2. Обґрунтовані пропозиції щодо покращення сайту, створення нових розділів.
  3. Культурне спілкування.
  4. Введення різноманітних рейтингів більшістю студентів (кращий викладач, найлегший навчальній курс, найважчий іспит, з якого факультету найгарніші дівчата), тощо.
  5. Проведення опитувань з метою виявлення найбільш цікавих для відвідувачів тем, а також для покращення сайту. Детальніше...
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

lntu_sha13-14 квітня у корпусі «Б» Луцького національного технічного університету для студентів, молодих вчених, науковців та персоналу відбудеться турнір з шахів «Корона-21».

Попередня реєстрація проходить через спеціальну Google-форму за посиланням https://forms.gle/Bmif6SZewr4spC1o6

З деталями проведення заходу можна ознайомитися у положенні про проведення турніру за посиланням https://drive.google.com/file/d/1wjjVf6Akt6_IzrXM3bKE2WEUmiM6AIXz/view?usp=drivesdk

Зазначимо, що початок реєстрації учасників відбудеться 13 квітня з 14:30 до 15:00.

Захід організовано з ініціативи Івана Яремчука, спільно зі студентською радою ЛНТУ, кафедрою фізичної культури, спорту та здоров’я та за підтримки осередка «Біла тура» КЗ ЛМЦФЗН «Спорт для всіх».

З нетерпінням чекаємо на усіх любителів шахів!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter