image_2022-04-04_14-42-49
image_2022-04-04_14-42-49

Галузь знань 12 - Інформаційні системи.
Спеціальність 126 - Інформаційні системи та технології.
ОП - Інформаційні системи та технології охорони і безпеки.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

stu_2021Пандемія привела до масового переходу системи освіти на онлайн-уроки, до чого виявилися толком не готові ні учні, ні вчителі. А тому не дивно, що в Університеті Конкордія в Монреалі відбувся казус, пов'язаний з життям і смертю одного з викладачів. Фактично, професор помер ще в 2019-му, проте в реальності студенти чують його на онлайн-уроках і черпають знань з промов викладача.

Несподіване відкриття зробив студент Аарон Ансуіні, слухач курсу з історії мистецтв, який веде професор Франсуа-Марк Ганьон. Студент провчився цілий семестр і нічого не підозрював, але в якийсь момент захотів уточнити інформацію і написав електронного листа професору Ганьона. Яке ж було його здивування, коли він побачив у пошті меморіальну позначку для цієї адреси.

В університеті підтвердили, що професора дійсно давно немає в живих, проте ще до своєї смерті він надиктував першокласні лекції зі свого предмета. В умовах пандемії вибирати не доводиться, матеріали покійного Ганьона виявилися дуже зручні для онлайн-формату, коли присутність викладача не потрібно. Технічно курс ведуть асистенти, які підбирають записи для кожного уроку, і ніяких дивацтв тут немає - роботи професора офіційно числяться в якості навчальних посібників. Інша справа, що при такому форматі навчання у студентів склалася стійка ілюзія, ніби він ще живий і особисто навчає їх своєму предмету.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter