До сесії лишилось:

 

flr2

Сайт створено з метою координації студентів ФКІТ, допомоги у пошуку навчальних матеріалів, передачі цінного досвіду від старшого покоління студентства до молодшого, різноманітних обговорень студентського життя, підтримання духу університету, створення власних традицій та цікавого дозвілля. Залучитись до роботи сайту мають можливість всі охочі, як студенти ФКІТ, так і зацікавлені у співпраці студентські (молодіжні) організації, інші студенти, абітурієнти.

Підтримуємо:

  1. Ініціативу та бажання наповнити сайт корисними для навчання та дозвілля матеріалами, статтями.
  2. Обґрунтовані пропозиції щодо покращення сайту, створення нових розділів.
  3. Культурне спілкування.
  4. Введення різноманітних рейтингів більшістю студентів (кращий викладач, найлегший навчальній курс, найважчий іспит, з якого факультету найгарніші дівчата), тощо.
  5. Проведення опитувань з метою виявлення найбільш цікавих для відвідувачів тем, а також для покращення сайту. Детальніше...
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

stu_2021Пандемія привела до масового переходу системи освіти на онлайн-уроки, до чого виявилися толком не готові ні учні, ні вчителі. А тому не дивно, що в Університеті Конкордія в Монреалі відбувся казус, пов'язаний з життям і смертю одного з викладачів. Фактично, професор помер ще в 2019-му, проте в реальності студенти чують його на онлайн-уроках і черпають знань з промов викладача.

Несподіване відкриття зробив студент Аарон Ансуіні, слухач курсу з історії мистецтв, який веде професор Франсуа-Марк Ганьон. Студент провчився цілий семестр і нічого не підозрював, але в якийсь момент захотів уточнити інформацію і написав електронного листа професору Ганьона. Яке ж було його здивування, коли він побачив у пошті меморіальну позначку для цієї адреси.

В університеті підтвердили, що професора дійсно давно немає в живих, проте ще до своєї смерті він надиктував першокласні лекції зі свого предмета. В умовах пандемії вибирати не доводиться, матеріали покійного Ганьона виявилися дуже зручні для онлайн-формату, коли присутність викладача не потрібно. Технічно курс ведуть асистенти, які підбирають записи для кожного уроку, і ніяких дивацтв тут немає - роботи професора офіційно числяться в якості навчальних посібників. Інша справа, що при такому форматі навчання у студентів склалася стійка ілюзія, ніби він ще живий і особисто навчає їх своєму предмету.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter