До сесії лишилось:

 

flr2

Сайт створено з метою координації студентів ФКІТ, допомоги у пошуку навчальних матеріалів, передачі цінного досвіду від старшого покоління студентства до молодшого, різноманітних обговорень студентського життя, підтримання духу університету, створення власних традицій та цікавого дозвілля. Залучитись до роботи сайту мають можливість всі охочі, як студенти ФКІТ, так і зацікавлені у співпраці студентські (молодіжні) організації, інші студенти, абітурієнти.

Підтримуємо:

  1. Ініціативу та бажання наповнити сайт корисними для навчання та дозвілля матеріалами, статтями.
  2. Обґрунтовані пропозиції щодо покращення сайту, створення нових розділів.
  3. Культурне спілкування.
  4. Введення різноманітних рейтингів більшістю студентів (кращий викладач, найлегший навчальній курс, найважчий іспит, з якого факультету найгарніші дівчата), тощо.
  5. Проведення опитувань з метою виявлення найбільш цікавих для відвідувачів тем, а також для покращення сайту. Детальніше...
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

dekanВітаємо декана факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Інну Степанівну Кондіус із Днем народження!

Ми раді працювати із Вами в одному колективі і спільно впроваджувати у життя цікаві напрацювання, втілювати яскраві ідеї та реалізовувати креативні проекти!

Своїм ентузіазмом, енергією, цілеспрямованістю та позитивом Ви стаєте натхненником для багатьох студентів та колег.

Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров’я, злагоди і добробуту в родині, максимальної професійної реалізації та особистої гармонії. Хай усі ваші плани та мрії успішно здійснюються, а життя наповнюється лише щасливими моментами та добрими людьми!

З повагою, ректорат та колектив Луцького НТУ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter