До сесії лишилось:

 

flr2

Сайт створено з метою координації студентів ФКІТ, допомоги у пошуку навчальних матеріалів, передачі цінного досвіду від старшого покоління студентства до молодшого, різноманітних обговорень студентського життя, підтримання духу університету, створення власних традицій та цікавого дозвілля. Залучитись до роботи сайту мають можливість всі охочі, як студенти ФКІТ, так і зацікавлені у співпраці студентські (молодіжні) організації, інші студенти, абітурієнти.

Підтримуємо:

  1. Ініціативу та бажання наповнити сайт корисними для навчання та дозвілля матеріалами, статтями.
  2. Обґрунтовані пропозиції щодо покращення сайту, створення нових розділів.
  3. Культурне спілкування.
  4. Введення різноманітних рейтингів більшістю студентів (кращий викладач, найлегший навчальній курс, найважчий іспит, з якого факультету найгарніші дівчата), тощо.
  5. Проведення опитувань з метою виявлення найбільш цікавих для відвідувачів тем, а також для покращення сайту. Детальніше...
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

prof_2021Національне агентство кваліфікацій опублікувало дослідження «Людський капітал 2030», у якому наводить 30 найбільш затребуваних спеціальностей майбутнього.

У резолюції Генасамблеї ООН під назвою «Перетворення нашого світу» визначили цілі сталого розвитку, які повинні подолати всі форми бідності. Зокрема, планують істотно збільшити кількість молодих і дорослих людей, які володіють затребуваними навичками. Заради цього зробили аналіз і виявили, які ж це професії та навички.

Професії, що будуть популярні в Україні через 10 років:

    Розробник програмного забезпечення.
    Професіонал у роботі з клієнтами.
    Розробник інтернет-контенту.
    Онлайн-учитель.
    Коуч-тренер — це людина-ментор, яка допомагає іншим людям просуватися в різних сферах їхнього життя, особливо в професійній кар’єрі.
    Фітнес-тренер.
    Спеціаліст із цифрового маркетингу.
    Аналітик Big Data.
    Менеджер (управитель) спільноти. Цей професіонал відповідає за спілкування з клієнтами та спільнотами навколо компанії.
    Інженер-еколог. Основна відповідальність цієї людини — робота з технологіями і навколишнім середовищем.
    Інженер лікарні. Він має збирати і застосовувати всі технології, які вважаються необхідними для вирішення різних проблем у лікарнях.
    Фахівець з кібербезпеки.
    Менеджер з утилізації відходів.
    3D-архітектор та інженер.
    Розробник смарт-пристроїв.
    Консультант з іміджу.
    Менеджер (управитель) з інновацій. Цей фахівець буде відповідальним за переосмислення стратегії компанії в її основному бізнесі або в якійсь конкретній сфері.
    Інженер-генетик. Одним з його завдань є виявлення низки спадкових патологій задовго до появи клінічних симптомів.
    Фахівець з підвищення кваліфікації персоналу.
    Внутрішній торговельний представник. Зараз клієнти мають набагато більше можливостей, а тому компанії будуть звертатися до клієнтів тільки тоді, коли вони проявлять інтерес до товару.
    Фахівець з електронної комерції. Це буде окремий фахівець, який спеціалізуватиметься на продажі в мережі.
    Психотерапевт.
    Професіонал з відновлюваної та альтернативної енергетики.
    Фінансовий менеджер (управитель).
    Персональний онлайн-доглядач — це професіонал, якого найняли для проведення часу з літніми клієнтами через інтернет-платформу.
    Аналітик квантового машинного навчання. Ця людина відповідає за дослідження і розробку передових рішень для збільшення швидкості і продуктивності системних алгоритмів.
    Менеджер (управитель) платного трафіку. Цей працівник грає основну роль у будь-якому бізнесі. Його робота — створення і управління платними медіа-кампаніями, такими як Google та Facebook.
    Аналітик соціальних мереж — фахівець, який планує, створює й аналізує повідомлення в профілі соціальних мереж. Отже, подібно до менеджерів платного трафіку, попит на цю професію зростає.
    Веб-розробник.
    UX дизайнер.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter