image_2022-04-04_14-42-49
image_2022-04-04_14-42-49

Галузь знань 12 - Інформаційні системи.
Спеціальність 126 - Інформаційні системи та технології.
ОП - Інформаційні системи та технології охорони і безпеки.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

miouДержава не зможе фінансувати ту кількість закладів вищої освіти, що є сьогодні. Водночас зміни мають відбуватись поступово.

Про це в інтерв'ю Радіо «НВ» розповів міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, в 2020 році відбулось кілька об'єднань закладів вищої освіти.

«Це об'єктивний процес розвитку. Україна дуже велика країна і регіони не є однорідними, з неоднорідною щільністю населення. Є регіони, в яких значно менша кількість випускників шкіл, тому набір в деякі заклади вищої освіти зменшується», — зазначив міністр.

Він також наголосив, що скорочення кількості студентів викликає скорочення кількості викладачів, і відповідно, зменшення фінансування.

«Це певним чином підштовхує до об'єднання закладів. У будь якому випадку держава не зможе фінансувати ту кількість закладів вищої освіти, але і ламати їх не можна. Це комплексний рух», - підкреслив Сергій Шкарлет.


Юристи мають дати чітке визначення, що таке плагіат - Сергій Шкарлет

"Перш за все юристи мають дати чітке визначення, що таке плагіат. Це головне. А те що стосується академічної доброчесності, то я б на цьому терміні не спекулював, тому що, ну є об'єктивні речі, коли під цей термін можна загнати будь-що. Навіть нашу з вами розмову можна загнати під термін плагіат, так званий термін плагіат", - сказав Шкарлет, відповідаючи на запитання, що він як міністр планує робити, щоб вирішити питання навколо проблеми плагіату, який є великою проблемою для української науки.

Посадовець зауважив, що в Україні всі дипломи, наукові статті в наукових журналах проходять перевірку на плагіат. В той же час, за словами Шкарлета, перевірка на плагіат комп’ютерною програмою не є справжньою перевіркою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter